KASETONY

 

KASETONY Z DIBONDU

 

 

Kasetony świetlne z dibondu stosowane są w przypadku, gdy klient pragnie mieć podświetloną tylko nazwę, logo czy też inny tekst reklamy, a zarazem tło nie przepuszczające światła. Do takich kasetonów stosuje się podświetlenie modułami LED. Dodatkowo kaseton składa się z pleców, które wykonane jest z PCV 10mm lub konstrukcji aluminiowej oraz płyty dibond, w której są wyfrezowane napisy. Wycięte elementy podklejone są plexi 3mm. Kasetony z dibondu prezentują się bardzo elegancko, dlatego wykorzystywane są zwłaszcza przez te firmy, dla których liczy się prestiż.

bibond
kasetony aluminiowe z plexi

 

KASETONY Z PLEXI

 

 

Kasetony świetlne z plexi stosowane są w przypadku, gdy klient chce mieć podświetlone całe tło oraz nazwę. Wtedy literki wklejamy z folii translucentnej, która przepuszcza odpowiednią ilość światła. Kaseton podświetlany jest za pomocą modułów LED. Dodatkowo składa się z profilu kasetonowego, który można także pomalować na dowolny kolor, a także pleców, na których umieszczone jest oświetlenie oraz lica z plexi, które przepuszcza światło.

naciągany_winyl_na_lico

 

KASETONY z licem elastycznym

 

 

Proponujemy również kasetony z licem elastycznym, tzw. kasetony nabijane. W/w kaseton składa się z ramy stalowej bądź aluminiowej, profilu do nabijania lica, lica (wydruku solwentowego na banerze typu backlight), oświetlenia LED oraz zasilacza, a także wykańczającej obróbki blacharskiej malowanej proszkowo.

© Copyright 2020-2021 by AMT Reklama

Twój e-mail:*
Treść wiadomości:
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204). Administratorem danych osobowych jest AMT REKLAMA. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach kontaktowych. Posiadam prawo do dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Więcej informacji w polityce prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

AMT REKLAMA

ul. Rybnica 7

47-430 Rudy

 

 

tel. +48 665 232 584

email: tomek@amtreklama.pl

KONTAKT

Napisz do nas

Designed by Photo & Design