Designed by Photo & Design

Napisz do nas

KONTAKT

AMT REKLAMA

ul. Rybnica 7

47-430 Rudy

 

 

tel. +48 665 232 584

email: tomek@amtreklama.pl

Twój e-mail:*
Treść wiadomości:
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204). Administratorem danych osobowych jest AMT REKLAMA. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach kontaktowych. Posiadam prawo do dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Więcej informacji w polityce prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2020-2023 by AMT Reklama

 

Litery Led 3D wielkoformatowe z licem z napinanego winylu

 

Takie rozwiązanie przeznaczone jest dla klientów, którzy szykują naprawdę coś wielkiego. Jeśli potrzebujesz liter powyżej 200 cm wysokości, które będą widoczne z daleka, to idealnie trafiłeś.

 

Napisy wielkogabarytowe najpełniej oddają swoje możliwości przy oznakowaniu budynków i centrów handlowych. Stosuje się tutaj niezależny aluminiowy stelaż spawany i malowany proszkowo. Front litery stanowi specjalna odmiana PCV.

 

Tak złożona całość nie stanowi niepotrzebnego obciążenia fasady budynku, ani też nie wymaga złożonych dodatkowych konstrukcji nośnych. Nasze wykonanie gwarantuje również, że w przyszłości napis będzie prosty w konserwacji, a dzięki zastosowanym materiałom eliminuje transparentność, która wystąpiłaby przy użyciu np. plexi.

litery_wielkoformatowe_z_licem_winylowym

 

Litery 3D FRONT-ECHO Led

 

Jest to połączenie obu wcześniej opisywanych technik. Pozostaje najbardziej efektownym sposobem na wykonanie liter ledowych.

front_echo_led

 

Litery 3D ECHO/HALO/ Led

 

W tym przypadku to front liter wykonany jest z jednolitego materiału nieprzepuszczającego światła (najczęściej proponujemy dibond lub aluminium). Litery nie muszą posiadać tyłu. Dzięki zastosowaniu specjalnych dystansów, światło daje efekt aury (echo) na ścianie za literą. Uniwersalne rozwiązanie to zastosowanie liter na bazie taśm aluminiowych Alurapid. W razie potrzeby mogą zostać łatwo przekształcone w 3Dled Front.

front led

 

Litery 3D FRONT Led

 

Lico litery zrobione jest najczęściej z kolorowej plexi bądź mlecznej plexi ( w rozmiarach 3-5 mm). Front obudowujemy – najpopularniejszym rozwiązaniem pozostaje wyginana taśma aluminiowa.

 

Dzięki zastosowaniu taśmy Alurapid (dostępna w rozmiarach: 60 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, oraz na specjalne zamówienie 167 mm oraz 217 mm) malowanej proszkowo w kolorze z palety RAL, Twoje litery będą odporne na każde warunki atmosferyczne.

 

Tył litery stanowi gruba na 10 mm płyta PCV. To na niej właśnie zostaje zamontowane oświetlenie LED.  Wszystkie używane przez nas materiały wyszukujemy spośród najlepszych dostępnych na rynku. Ich wysoka jakość i odporność gwarantuje niezawodne działanie przez długie lata.

Wykonujemy kilka rodzajów liter świetlnych:

WYSOKA JAKOŚĆ!!  OŚWIETLENIE LED, Maszynowe Gięcie Liter !!

Litery 3D głównie wykonane są w następujący sposób: boki z taśmy aluminiowej, front z plexi, tył z płyty PCV 10mm, do oświetlenia stosujemy moduły LED. Nasza firma proponuje litery świecące od frontu, świecące od frontu i od tyłu oraz litery świecące tylko od tyłu tzw efekt echo/halo.

Logo przestrzenne i litery blokowe to najbardziej wyróżniająca się forma identyfikacji wizualnej.

 

Do budowy liter używamy specjalnej taśmy aluminiowej malowanej proszkowo na dostępny kolory RAL zwanej profilem 3D. Z taśmy wykonujemy boki litery. Istnieje możliwość wykonania na zamówienie liter w dowolnym kolorze. W zależności od rozmiaru litery stosujemy szerokości od 60 mm do 140 mm, przy bardzo dużych literach używamy specjalną taśmę na zamówienie o szerokości 167 mm lub 217 mm.

 

Front litery wykonujemy z plexi wylewanej odpowiednio do rozmiaru wykorzystujemy plexi o grubości 3 mm, 4 mm i 5 mm. Front może być wykonany z plexi białej, plexi kolorowej barwionej w masie, z plexi białej oklejanej folią translucentną lub transparentną,z plexi day&night oraz z plexi z bezpośrednim zadrukiem UV, natomiast przy literach z efektem echo/halo front wykonany jest z płyty Dibond lub czarnej plexi. W przypadku liter standardowych czyli podświetlanych od przodu tył litery wykonujemy z PCV 10 mm.

 

Do podświetlenia używamy modułów LED, charakteryzują się długą żywotnością, niskim poborem prądu i szerokim kątem świecenia. Dostępne kolory podświetlenia biały zimny, biały ciepły, czerwony, zielony, niebieski lub RGB. Zasilacze jakich używamy posiadają certyfikat CE i minimum 3 letnią gwarancję, posiadają zabezpieczenie: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe oraz termiczne. Zarówno ledy jak i zasilacze są wodoszczelne, posiadają stopień ochrony IP67-68. Dodatkowo możemy zaoferować czujnik zmierzchowy, sterownik czasowy, sterownik oświetlenia i inne.

 

Gdy chcemy zamontować litery bezpośrednio na elewacji, należy wcześniej w miejscu montażu każdej litery wyprowadzić kabel. W innym przypadku do maskowania przewodów używamy specjalnej podkonstrukcji aluminiowej, którą zazwyczaj malujemy proszkowo pod kolor elewacji, do której montowane są litery lub na kasetonie z dibondu, który pozwala na ukrycie całego okablowania i tworzy tło dla liter. Litery mogą być również montowane na dystansach.

 

LITERY 3D PODŚWIETLANE

Cennik

Zapoznaj się z cenami naszej oferty liter 3D