Designed by Photo & Design

Napisz do nas

KONTAKT

AMT REKLAMA

ul. Rybnica 7

47-430 Rudy

 

 

tel. +48 665 232 584

email: tomek@amtreklama.pl

Twój e-mail:*
Treść wiadomości:
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204). Administratorem danych osobowych jest AMT REKLAMA. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach kontaktowych. Posiadam prawo do dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Więcej informacji w polityce prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2020-2023 by AMT Reklama

 

REKLAMY NIETYPOWE

 

Dzięki kreatywności i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie każdą inną reklamę, której nie ma w standardowej ofercie. Jeśli masz pomysł na coś niebanalnego, napisz lub zadzwoń, a na pewno wspólnymi siłami damy radę :)

 

 

 

WIZYTÓWKI

 

Wizytówki - najlepszy pomocnik każdego przedsiębiorcy i nie tylko. Malutka karteczka, która bardzo często jest wielce pomocna. Można na niej spisać najważniejsze dane firmy, które są najczęściej potrzebne. Oferta obejmuje wizytówki jednostronne oraz dwustronne.

 

 

 

POTYKACZE

 

Potykacze należą do jednych z wielu popularnych produktów reklamowych, które znajdują zastosowanie przede wszystkim przy realizowaniu projektów promocyjnych punktów usługowych, restauracji czy sklepów. Potykacz to najprostszy przykład stojaka prezentacyjnego. Wykorzystuje się tego typu elementy w najróżniejszego rodzaju działaniach promocyjnych i reklamowych. Z reguły ustawia się je na zewnątrz reklamowanego lokalu – restauracji, salonu fryzjerskiego, biura podróży itd.

 

 

 

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

 

ROLL-UP

 

Roll – up to swoisty rodzaj systemu wystawienniczego, który to składa się z kasety zawierającej zwinięty wydruk (na tworzywie PCV lub papierze) oraz najczęściej aluminiowych rurek. Stosunkowo krótki czas montażu i jednocześnie łatwość przechowywania oraz transportu (kaseta wraz z rurkami mieści się w niewielkiej torbie) powoduje, że jest to najpopularniejszy system. Z reguły wykorzystuje się go na najróżniejszych targach czy prezentacjach.

 

 

 

PROJEKTY GRAFICZNE

 

Jeśli nie masz własnego projektu, a poszukujesz kogoś kto przelał by obrazy z Twojej wyobraźni na komputer a później na dowolnego typu reklamę, pomożemy Ci w tym i wykonamy dla Ciebie projekt z którego na pewno będziesz zadowolony.

 

OBRAZY NA PŁÓTNIE CANVAS

 

W ofercie są także obrazy z dowolną grafiką na płótnie CANVAS. Jest to świetny sposób na udekorowanie każdego pokoju. Płótno z wydrukiem nabite jest na drewnianą konstrukcję, którą bez problemu można powiesić na ścianie.

Oklejanie witryn może mieć kilka postaci:

Firma wykonuje wszystkie rodzaje reklamy na samochodach. Od znaków wycinanych z folii, nadruków pełno kolorowych na foliach wylewanych wraz z nadrukiem na foliach One Way Vision (siatka) po techniki mieszane. Folie drukowane pokrywane są dodatkowo folią UV dzięki czemu kolory zachowują swoją barwę nawet do 5 lat, a sama folia zachowuje swoją jakość niezależnie od warunków atmosferycznych – promieniowanie UV, opady deszczu, działanie niskich temperatur itd.

 

Dodatkowo oferujemy oklejenie pojazdów folią magnetyczną – specjalna folia która po aplikacji na samochodzie działa na zasadzie magnesu. Daje to możliwość na zdjęcie foli w razie jakiejkolwiek potrzeby.

 

OKLEJANIE OKIEN WYPLOTOWANĄ GRAFIKĄ

 

Napisy i kształty w takim przypadku są wycięte ploterem tnącym z kolorowej folii. Reklama wykonana z folii samoprzylepnej stanowi obecnie najtańszą formę prezentacji. Oklejanie szyb witryny można powtarzać dość często ze względu na niskie koszty całej operacji. Oklejona witryna może informować o aktualnej wyprzedaży, promocji itp.

 

OKLEJANIE OKIEN FOLIĄ ONE WAY VISION

 

Folia OWV (One Way Vision – perforowana folia samoprzylepna do naklejania na szyby, o przepuszczalności światła ~50%). Tego typu folię najczęściej stosuje się na pojazdach komunikacji miejskiej, aby zapewnić pasażerom widoczność na zewnątrz. Jeśli personel sklepu ma mieć widoczność na zewnątrz jest to idealna folia do tego zastosowania.

 

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ MROŻONĄ

 

Folia mrożona to doskonały materiał dający efekt: szyb mlecznych, szyb mrożonych, szkła piaskowanego, trawionego. Proponujemy usługi oklejania witryn – sklepowych, gabinetów lekarskich, kosmetycznych i wszelkich innych obiektów – grafiką z folii wycinaną ploterowo lub samym tłem z folii.

 

OKLEJANIE WITRYN FOLIĄ Z WYDRUKIEM SOLWENTOWYM

 

Folia z wydrukiem solwentowym jest to folia pełna, bez perforacji. Ta folia nie daje nam możliwości patrzenia przez nią – nie jest przezroczysta, ale za to wykonany na niej wydruk zrekompensuje nam tę niedogodność, jakością grafiki i nasyceniem kolorów.

 

OKLEJANIE WITRYN

 

W ofercie można znaleźć profesjonalne oklejanie witryn sklepowych, czy też salonów. W tym celu używane są najlepsze materiały, aby witryny służyły przez długi czas.

 

 

OKLEJANIE POJAZDÓW

 

Oferta zawiera także wykonanie profesjonalnych usług w zakresie wyklejania wszelkiego typu pojazdów np: samochodów osobowych czy dostawczych.

 

Samochód jest jednym z najlepszych i najbardziej zauważalnych przez klientów nośników reklamy. Reklama na wszelkiego rodzaju pojazdach to jedna z nielicznych form promocji przedsiębiorstwa, która poza kosztami jakie trzeba ponieść na przygotowanie wyklejenia, jest zupełnie bezpłatna.

 

Samo oklejenie samochodu ciężarowego czy osobowego nie tylko nie jest już wielce kosztowne, ale daje wymierne korzyści w postaci dotarcia do bardzo szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Jak pokazują badania, koszt dotarcia do jednego odbiorcy jest najniższy ze wszystkich najpopularniejszych nośników reklamowych.

 

 

 

SIATKI MESH

 

Materiał PVC o strukturze siatki, lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Wykonuje się na niej nadruk solwentowy jak na banerze.

 

Siatka MESH zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach w których jest duża ilość okien.

 

Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.

 

LITERY PRZESTRZENNE 3D

 

Jest to powszechnie jedna z najpopularniejszych form reklamy. Posiada bardzo wiele zalet, począwszy od stosunkowo niskiej ceny, poprzez lekkość materiału aż po wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Takie litery są wykonane z materiału podobnego do styropianu, lecz jest zdecydowanie twardszy. Dodatkowo na lico litery można przykleić 3mm PCV, plexi czy dibond, co dodaje literce styrodurowej niepowtarzalny efekt.

 

SYSTEMY OZNAKOWANIA BUDYNKÓW

 

Systemy oznakowania budynków to przede wszystkim najróżniejsze numery, tabliczki informacyjne, tablice zbiorcze. Można je wykonać z różnych materiałów takich jak np. plexi, PCV czy dibond.

 

KONSTRUKCJE REKLAMOWE ALUMINIOWE ORAZ STALOWE

 

Oferta obejmuje różnego kształtu konstrukcje stalowe oraz aluminiowe, np. reklamy przydrożne. Zrobimy konstrukcję na dowolny wymiar, przygotujemy projekt graficzny oraz wydrukiem okleimy nośnik, który zostanie zamontowany na wykonanej konstrukcji. Również bez problemu zamontujemy konstrukcję w wyznaczonym miejscu.

 

BANERY REKLAMOWE

 

Banery reklamowe są jedną z najtańszych form reklamy. Jest to wydruk solwentowy na płachcie materiału zwanej potocznie banerem. Każdy baner jest zgrzewany na krawędziach oraz oczkowany dzięki czemu może go każdy bez problemu zawiesić np. na płocie.  Do montażu baneru na budynkach najczęściej stosuje się ramą wykonaną z profilu aluminiowego, która przy kolejnej wymianie baneru nie wymaga ponownego montażu i tym samym powtórnego kosztu.

 

Oferta obejmuje także banery odblaskowe (stosuje się je głównie przy drogach), które w nocy są bardzo widoczne i nie potrzeba żadnych innych źródeł do podświetlenia jak tylko świateł przejeżdżającego samochodu. Jest droższy od zwykłego baneru, ale dzięki swej strukturze zbliżonej do plastra miodu z wypełnieniem mikro (pryzmatycznymi cząsteczkami materiału odblaskowego) jest bardziej funkcjonalny.

 

PYLONY REKLAMOWE, TOTEMY, WITACZE

 

Pylony reklamowe i totemy to pionowe konstrukcje reklamowe o charakterystycznej smukłej bryle z grafiką reklamową na różnego rodzaju materiałach twardych takich jak: blacha czy dibond.

 

Bez wątpienia jest to bardzo efektowna reklama wizualna, często wykonana jako reklama świetlna z ciekawymi efektami. Do podświetleń używa się świetlówek, neonów oraz najczęściej modułów LED.

 

Ich niepowtarzalna budowa wyróżnia firmę spośród wielu innych. Spełniają swą rolę także jako "witacze"

(obiekty wskazujące wjazd na teren reklamowanej posesji czy też wjazd do poszczególnych miejscowości).

 

SZYLDY REKLAMOWE

 

Szyldy reklamowe oraz tablice reklamowe to forma reklamy, gdzie na twarde podłoże np. PCV, dibond, plexi czy też blachę naklejany jest wydruk solventowy.

Używa się ich głównie do informacji przy wejściu do budynku. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również oklejenie folią z przeróżną grafiką materiału PCV, co może służyć jako dekoracja do sklepu, salonu itp.

POZOSTAŁA OFERTA